Sprawdzony producent

Jesteś tutaj:»Sprawdzony producent
Sprawdzony producent2019-01-14T20:33:09+00:00

15 lat temu nie było na rynku Hiszpańskim dobrej karmy dla naszych zwierząt. Nieliczne, które można było znaleźć, miały bardzo niską jakość i były bliższe paszy dla zwierząt hodowlanych niż temu, co powinno być pokarmem dla zwierzęcia, które mieszka z nami jako członek rodziny.

Dziś znana nam firma, DINGONATURA, postanowiła rozwiązać ten problem. W 2001 roku zespół złożony z inżynierów przemysłowych, weterynarzy, dietetyków i hodowców, kierowany pasją i chęcią poprawy warunków życia naszych małych domowników podjął się stworzenia linii specjalistycznych karm, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych pupili, dalekiej od konwencjonalnych karm.

Hiszpańska naturalna karma dla psów i kotów - dingonatura

W ten sposób rozpoczął się nowy sposób rozumienia produkcji żywności dla zwierząt domowych, przy użyciu wyłącznie naturalnych składników, których pochodzenie i jakość są doskonale znane, przeanalizowane i skontrastowane przez zewnętrzne laboratoria. Od samego początku celem DINGONATURA było i nadal jest poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia naszych zwierząt domowych poprzez ich dietę.

Sucha karma dla psów

Naszą filozofią jest, że jedzenie jest najlepszym lekarstwem. Dlatego tworzymy naturalne pokarmy dla zwierząt domowych. Udowodniono, że dobra dieta zapobiega wielu chorobom i sprawia, że ​​nasze zwierzę żyje dłużej i cieszy się dobrym stanem zdrowia. Jesteśmy przekonani, że ci, którzy dobrze jedzą, żyją lepiej.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Hiszpanii, ze świetnie dobranych surowców. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które zachęcają nas do ciągłego dążenia w tym samym kierunku: do pracy i badań, aby zapewnić dietę jak najbardziej naturalną dla naszych zwierząt.

Dingonatura

Celem DINGONATURA jest produkcja wysokiej jakości karm na bazie naturalnych składników o wysokim składzie odżywczym. Aby osiągnąć ten cel i nie popaść w pułapki handlowe, firma zaprojektowała  i opracowała własny system produkcyjny.

We wszystkich recepturach karm dla psów i kotów, suplementów oraz drobnych smakołyków urozmaicających dietę naszych pupuli firma DINGONATURA używa tylko naturalnych składników, których pochodzenie i jakość są doskonale znane, dzięki czemu gwarantują nam maksymalną pewność. Aby zatwierdzić dowolny surowiec jako odpowiedni, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych pasz, musi on zostać wcześniej przeanalizowany i skontrastowany przez zewnętrzne laboratorium. Jednak dopiero po upewnieniu się, że spełnia on wymagania jakościowe, strawność, posiada odpowiednie poziomy składników odżywczych, smak i zapach, jest akceptowany jako odpowiedni surowiec do produkcji żywności oferowanej przez DINGONATURA.

Sucha karma dla psów

FILOZOFIA NATURA DIET

Wszystkie produkty Natura Diet wytwarzane są w Hiszpanii z wykorzystaniem narodowego surowca. Jesteśmy dumni z naszych produktów, a to zachęca nas, aby zawsze iść w tym samym kierunku: pracować i badać, aby spróbować zapewnić najlepszą naturalną dietę możliwą dla naszych psów i kotów. Chcemy pokazać, że dieta śródziemnomorska może doskonale mieć zastosowanie w świecie zwierząt domowych.

Cel Natura Diet od samego początku był jasny: dostarczać naszym psom i kotom wysokiej jakości karmę suchą i mokrą przygotowywaną z naturalnych składników i jak najbardziej podobną, z żywieniowego punktu widzenia, do żywności, którą ich przodkowie spożyliby w stanie naturalnym lub półnaturalnym. Aby osiągnąć ten cel i nie popaść w pułapki marketingowe, musiano zaprojektować i rozwinąć własny system produkcyjny, dzięki któremu można by produkować tę żywność dla naszych najlepszych przyjaciół.

We wszystkich naszych recepturach Dingo Natura wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki z gwarantowanych źródeł i jakość, na której można polegać. Wszystkie surowce przechodzą analizy i testy robione przez niezależne laboratorium, zanim zostaną uznane za odpowiednie do użycia. Dopiero po zweryfikowaniu ich zgodności z wymaganiami Natura Diet dotyczącymi jakości, strawności, wartości odżywczych, smaku i zapachu, są one akceptowane jako surowce w procesie produkcyjnym.

Trzy wartości DINGONATURA i PIESKOWELOVE

1. Zdrowie poprzez odżywianie
Wierzymy, że pojęcie “jesteś tym, co jesz” dotyczy również naszych pasów i kotów. Jesteśmy dumni, że zwierzęta karmione naszymi markami żyją dłużej, zdrowiej się odżywiają i cieszą się lepszą jakością życia. Uważamy, że codzienna dieta zwierząt jest głównym źródłem zapobiegania chorobom.

2. Technologia w służbie naszego zwierzaka
Opracowany własny i unikalny proces produkcyjny, aby przygotować receptury, których skład ma wysoką zawartość białka zwierzęcego, tłuszczu i niskiego poziomu węglowodanów, a także zagwarantować wysoki poziom strawności każdego użytego składnika, a także wysokie wskaźniki asymilacji składników odżywczych .
Wszystkie receptury i procesy liniowe są opracowywane przez renomowanych specjalistów i podlegają ciągłym ulepszeniom. Pozwala to na szybkie i stałe ulepszanie wszystkich naszych produktów.

3. Ludzie pracujący dla ludzi
Wiemy bardzo dobrze, jak to jest dzielić życie z kimś, kogo kochasz. DINGONATURA i PIESKOWELOVE odczuwamy satysfakcję z możliwości zaoferowania zrównoważonej i kompletnej żywności, która jest dostosowana do potrzeb żywieniowych twojego pupila. Dzielimy się uczuciem szczęścia, kiedy zwierzak cieszy się podczas jedzenia, a my nieustannie szukamy najlepszego dla jego optymalnego rozwoju. Dlatego identyfikujemy się z innymi właścicielami, ponieważ nie ma większej przyjemności niż widzieć i czuć, że twoje zwierzę jest zdrowe i dobrze się czuje.