Koszty wysyłki

Do ceny zamówionego towaru należy doliczyć koszt przesyłki:

  • przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost – koszt 13 zł, orientacyjny czas realizacji zamówienia: zamówienia dla klientów indywidualnych oraz małe zamówienia dla firm założone do godziny 11:00 są zazwyczaj wysyłane tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 są wysyłane następnego dnia roboczego. Duże zamówienia dla firm oraz hodowców mogą zostać wysłane w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
  • przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost Paczkomaty (do 20kg) – koszt 15 zł, o orientacyjny czas realizacji zamówienia: zamówienia dla klientów indywidualnych oraz małe zamówienia dla firm założone do godziny 11:00 są zazwyczaj wysyłane tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 są wysyłane następnego dnia roboczego. Duże zamówienia dla firm oraz hodowców mogą zostać wysłane w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
  • przesyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost – przesyłka za pobraniem (do 30kg) – koszt 15 zł, orientacyjny czas realizacji zamówienia: zamówienia dla klientów indywidualnych oraz małe zamówienia dla firm założone do godziny 11:00 są zazwyczaj wysyłane tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 są wysyłane następnego dnia roboczego. Duże zamówienia dla firm oraz hodowców mogą zostać wysłane w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
 1. Koszt dostawy ponosi Kupujący, chyba że Sprzedawca odmiennie określi w Sklepie.
 2. Kupujący ma do wyboru następujące metody płatności za zamówione produkty:
  • przelew na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  • płatność za pośrednictwem serwisu Dot Pay,
  • płatność za pobraniem,

Jak i kiedy dostarczymy zakupy?

Zamówione produkty będą dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. Większość przesyłek dostarczanych jest na następny dzień roboczy, jednak maksymalny możliwy czas dostawy przez firmę kurierską wynosi do 48 h.

Wysyłka towaru nastąpi po dokonaniu przedpłaty na konto i zaksięgowaniu przelewu na koncie bankowym lub przy wyborze płatności za pobraniem.

W przypadku braku zamówionych produktów w magazynie, czas oczekiwania na przesyłkę może ulec przedłużeniu, za co z góry przepraszamy. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, będziemy Państwa informować na bieżąco.

***

 

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy zawiniony przez firmę, która dostarcza zamówiony towar.