Dingonatura jest specjalistą od naturalnej żywności. Firma powstała w 2001 roku i od tego momentu dba o to, aby karmy dla naszych pupili były przygotowywane w zgodzie z najwyższymi standardami.

Karmy dla psów i kotów są gotowane na małym ogniu, na bazie naturalnych składników, są one pozbawione sztucznych lub transgenicznych barwników oraz konserwantów, podążając za profilami odżywczymi, które to zwierzę i jego przodkowie uzyskaliby w środowisku naturalnym lub pół naturalnym.

Celem Dingonatury od początku swojej działalności było i nadal jest poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia naszych zwierząt domowych poprzez ich odpowiednie karmienie.

Odpowiednio dobrana i przygotowana dieta jest podstawą dbałości o zdrowie oraz poprawę jakości życia naszych domowych zwierząt. Zrównoważona, naturalna żywność, ze składnikami odżywczymi dobranymi specjalnie pod potrzeby zmieniające się wraz z wiekiem, wielkością, aktywnością fizyczną lub predyspozycjami genetycznymi naszego pupila, pomoże przedłużyć życie naszego wiernego przyjaciela i pozwoli nam cieszyć się jego towarzystwem przez dłuższy czas.

Sprawdź nasze linie produktów…